Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más iskolában ez hogy működik?

Feri.... kérdése:

Más iskolában ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Feri vagyok:) 18 éves és meleg! Igen, meleg:)

tudjátok, a történelemben sok-sok alkalommal próbálták kiírtani a queer (azaz a társadalmi normákkal szembemenő szexuális orientációvl bíró ) személyeket. Ilyen volt akár a boszorkány égetés ( többek között ez is oka volt! ), a náci holokauszt ( igen, nem csak a " szegény" zsidókat írtották ) - am ez a zsidó téma is fincsi lenne, de az majd másik kiírást követel - , vagy akár az angol akasztások a 19. században.

Sokszor, sokan, sok helyen és túl sok ( TÚL SOK ) embert ölt meg azért, mert vagy nem illik a képbe, mit ők normának neveznek, vagy , mert valakik felett hatalmaskodni akarnak! az igazi hatalom szolgál, és nem kiszolgáltatottá tesz! Az igazi erő felemel és megsegít, és nem letaszít és megöl!


Nálunk én vagyok egyedül, aki, mint tisztában lévén nemi orientációjával, leginkább a nézőközöség minél szélesebb látoterébe bekerült! Egy igen fontos és szeretett barátom is kigúnyol, megvet és viccet űz, csak azért, mert..., hogy miért, ő, nem tudom. sok feltételezést írhatnék, de nem tudom, hogy értelmes ember miér ttesz ilyet?


Ha valakit, csak mert más, mint te vagy, kinevetsz, kigúnyolsz és viccet űzöl belőle, akkor magadat minek tartod? Értelmes viselkedés az ilyen szerinted? Attól még nem lesz se rosszabb, se jobb ember valaki, csak mert hetero vagy mert bi, vagy meleg , vagy transz, vagy lezbikus!


2013. márc. 25. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt ez a "kérdés" így, ebben a formában nem kérdés, csak provokáció, másrészt meg tök fölösleges volt ekkora feneket keríteni a témának, semmi köze sem a boszorkányégetéshez, sem a zsidókhoz.
2013. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:

Mi köze ennek az iskolához?


"igen, nem csak a " szegény" zsidókat írtották ) - am ez a zsidó téma is fincsi lenne, de az majd másik kiírást követel - Ha valakit, csak mert más, mint te vagy, kinevetsz, kigúnyolsz és viccet űzöl belőle, akkor magadat minek tartod?"


te magad minek tartod?

2013. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

> Nálunk én vagyok egyedül, aki, mint tisztában lévén

> nemi orientációjával, leginkább a nézőközöség

> minél szélesebb látoterébe bekerült!

Talán nem kellene reklámoznod, büszkén hírdetned, hogy b*zi vagy.

2013. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azokkal,

akik csúfolnak

2013. márc. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért nehéz lesz neked

(Sokan undorodnak a homoktól)

2013. márc. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudtam befejezni a kérdést, és valóban nem lett belőle kérdés..., bár ha úgy nézzük, azt kérdeztem, hogy ez megy-e máshol is, amit leírtam :)


másrészt tisztázni akarom : a sulinak semmi rosszat nem akarok, és nem őt támadom! Szeretem a sulit és javát akarom. Ezért csinálok mindent!!

Úgy, ahogyan a gyermek sem tudja, mit miért tesz a szülő, ami egyébként hasznos a gyereknek. Persze: nem tartom magam nagyra, sőt! Józanul kijelenthetem, hogy semmi vagyok és bármi ami érték van bennem nem más, mint Krisztus. És aki megvet akár egy embertársat vagy felebarátot ; megveti a szeretetet ; megveti Isten alkotását ; megveti Isten munkáját és tervét az Krisztust veti meg.

Nem azt mondom, hogy engem, csak mert meleg vagyok szeressen mindenki és ugráljanak a nyakamba! Mert nem vagyok attól sem jobb és különb! Éppen olyan bűnös és vétkes ember vagyok. Kegyelemere méltatlan ás mégis kegyelmet nyert.


János ev. 3, 16-18 (olvassátok el kérlek) , na és ott a szeretet himnusz is ( 1 Korinthus 13 ) :)


áldott és békés húsvéti emlékünnepet:)

2013. márc. 27. 21:26
 7/7 A kérdező kommentje:

nos, a zsidó témára ennyit tudok írni : nem minden zsidó rossz, hiszen mint rossz és gonosz mint princípium nincs és mint ember önmagában, vagy mint népcsoport vagy etnikum nem lehet egységesen rossz! Csupán arra a tényre utaltam ezzel, hogy Izrael mind a mai napig írtja a palesztinokat !

Nem támogatom senki bántalmazását, támadását vagy megkülönböztetését!!! A holokausztban is sok-sok ÁRTATLAN ember halt meg ! De nem csak zsidó ! ( miért értenek félre az emberek kényszeresen mindent???? )


én nem támadok. és persze azt is elfelejtettem kiírni, hogy csak hasznos és építő válaszokat várok ! Elnézést, ez a hiányosság az én hibám! De most ezennel korrigáltam.

:)

2013. márc. 27. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!