Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Évenként kb. mennyit szokott...

Évenként kb. mennyit szokott változni a ponthatár? 15-nél kevesebbet, ugye? :/

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a sok variálás miatt nem lehet megmondani.
2013. márc. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt pontosan nem lehet megmondani a keretszámok változása miatt. Ezen kívül nagyban függ attól is, hogy melyik helyre hányan jelentkeznek, ezt így előre nem lehet megmondani.

Ha alapszakra jelentkeztél, akkor ne is gondolj rá sztem, ne agyalj rajta túl sokat, mert az érettségin való jó szereplésedet is veszélyezteti.

Egyébként milyen szakra szeretnél menni, és hova?

2013. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Változhat akár 50-60at is, attól függ milyen szakról van szó.
2013. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ödön: a Nemzeti Közszolgálati Egyetem egyik szakára, alapképzésre persze
2013. márc. 26. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az NKE-re járok. :) hát a ponthatárok tényleg eléggé kiszámíthatatlanok és nagyon sok tényező befolyásolja őket. Én tavaly az igazgatásszervezőre jelentkeztem, 360 lett a ponthatár de viszont 477 embert vettek fel, tavaly előtt viszont 403 volt a ponthatár és 154 embert vettek fel. 2013-ban 240 embert fognak felvenni FIZUSSAL EGYÜTT!!! :) Sok sikert a felvételihez! :)
2013. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!