Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME vagy Óbudai Egyetem vagy...

BME vagy Óbudai Egyetem vagy Miskolci Egyetem? Gépészmérnöki szakról van szó.

Figyelt kérdés
Matekból emelt szinten, fizikából középszinten szeretnék érettségizni, valamint van két középfokú nyelvvizsgám. (angol, német)
2013. márc. 22. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
BME
2013. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
BME
2013. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne tántorítson el, hogy a BME nehezebb. Inkább jelentkezz ide és tanulj sokat a jó jegyekért. Ha végképp nem megy, még mindig átmehetsz másik egyetemre, de mindig az erősebbet kell elsőnek megpróbálni.
2013. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valójában ezek közül egyikkel sem lőhetsz mellé
2013. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
BME vagy óbudai egyetem. a Miskolcit csak c tervre...
2013. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd azt is hogy hol laksz milyen az anyagi háttered, milyen távolság elviselhető még útiköltség kapcsán.

Igen a BME egy jó egyetem, de második a Miskolci Egyetem ebben a témában, az Óbudai legyen a C terv.

2013. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

BME csak ez piszoknehéz, voltam egy évet (igaz közleken), és színötös érettségivel is beletört ja bicskám


a Miskolciról nem tudok sokat, de úgy tudom, az Úbudais gépész képzés az nem olyan rossz. Nem (annyira) nehéz, és nem is számít gyenge diplomának


de ha zseni vagy, akkor BME

2013. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!