Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem mellett el lehet...

Egyetem mellett el lehet végezni egy OKJ-s képzést?

Figyelt kérdés
Nem ütközik a kettő?Jelenleg az ELTE-re járok,ez a 2. félévem,de szeretnék szeptemberben elkezdeni egy szakmát is.Nem lesz belőle baj,ha egyszerre két iskolában van hallgatói jogviszonyom?Van olyan szakképző iskola,ahol lehet "egyéni" órarendet kérni?Mondjuk,hogy csak vizsgázni kell bejárni meg ilyesmi..előre is köszi! :)
2013. márc. 16. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ú, ez engem is érdekel, én is majd szeretnék 2. évtől okj-t is csinálni, bár majd csak nyáron derül ki, egyetemre egyáltalán felvesznek-e.
2013. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem ütközik a kettő.

Ha 22 év alatti vagy és még nem rendelkezel OKJ-s szakképesítéssel akkor a nappali tanfolyam elvégezheted ingyen és bérmentve attól függetlenül, hogy mellette jársz-e egyetemre.


Egyéni órarendes sulit konkrétan nem tudok, de általában nyitottak az ilyen témára, ha a jelentkezésnél/beiratkozásnál jelzed hogy egyetemre is jársz, akkor lehet meg tudják oldani a kérésed. De ha nem, akkor sincs eget rengető probléma, az OKJ-s tanfolyamok órarendje nagyon laza, mikor én csináltam ilyet akkor hétfőn 2 órám volt, kedden 3, szerda volt húzós, ott reggel 8-tól délután 6-ig benn ültünk, viszont csütörtök és péntek is csak 1-1 óra volt. És persze a bejárást sem veszik olyan szigorúan (legalábbis ahova én jártam, ott nem volt belőle probléma ha 1-2 alkalommal ellógtuk az órákat)

2013. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esti tagozatra járnál, és félévenként fizetnél kábé 25ezret. (Ha van már okj-d, akkor még többet) Lehet választani, hogy szombatonként mész-e be, vagy hétfőn és szerdán. Nem ütik egymást, de ugyanúgy tanulni kell, szóval max az lehet nehézkes, hogy nem bírod egyszerre a két sulit.
2013. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én levelezőn végzek 2 alapszakot is.(eü.szervezőn most vagyok3. éves, igazgatásszervezőn 2. éves)és + államháztartási szakügyintéző okj képzésben elsős esti iskolarendszerű képzésben. simán megoldható szerintem...egy okj suli színvonala nem éri el az egyetemét, na aggódj simán menni fog.
2013. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!