Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy orvosi vagy programtervezői szak legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok idén kell választani a fakultációt és jól meg kell gondoljam,hogy mi lesz az mert ezen fog múlni a jövőm.

Valaki adna nekem egy kis irányt,hogy merre és miképp?

Tehát programozás már régóta csinálom,de eddig csak hobbi szinten van kedvem is csinálni amikor az időm engedi a tanulás mellett.

Orvosi meg mindig is az álmom volt,de nagyon sokat olvastam,hogy iszonyat sokat kell tanulni ami nálam 2-3 óránál eddig több nem volt már akkor is minden bajom volt.

Nem tudom,hogy ez változni fog a két év során remélhetőleg igen,és jó irányban.

Biológia egyik kedvenc tantárgyam a matematikán kívül.

A kémiáért nem rajongok,de az se a gyengeségem fizika is jöhet.

És amikor eltervezem na most pedig akkor irány az ELTE ik programozó szak akkor neki is állok tanulni mint az idióta a matematikát,de utána jobban bele gondolok,hogy hülye vagyok hogy én egész nap a gépelőt üljek és félre is teszem az elet ik-t utána gondolkodok megint egy két napot és akkor meg az orvosi,hogy milyen jó lenne embereken segíteni,de akkor meg ott előjön,hogy az kibas*ot hosszú idő addig egy forintot se látok belőle.

És akkor megint kezdődik előröl.Ez már lassan 1éve így megy és nem tudok dönteni valaki írjon olyat amitől egyből elmegy az adott szaktól illetve megjön hozzá a kedvem.Egy kicsit fura vagyok :(


2013. márc. 15. 14:50
 1/9 anonim válasza:
Hát figyelj. Mindkét szakmának van jövője. DE! Orvosként megbecsülést, és korrekt fizetést csak külföldön kapsz... Ha eszed ágában sincs elmenni innen akkor a programozással van több esélyed, ha komolyan csinálod
2013. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fizetés nem nem igazán számít és szeretnék egy két országba kijutni
2013. márc. 15. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
orvosi
2013. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

ha inkább az utazás van a terveid közt akkor az orvosi! ha jól tanulsz meg minden akkor mehetsz konferenciákra meg ide meg oda megamoda... :) sok sikert!

(első voltam)

2013. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kettő együtt nem megy(?)
2013. márc. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a programtervezőivel később

orvosi programokat is írhatsz

2013. márc. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sztem nagyon jó szak a progmat is

Én talán azt választanám

2013. márc. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Először elvégzed a progmatot

Utána meg még az orvosit

2013. márc. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor menj molekuláris bionikára! Az pont ilyen határterület az orvosok, informatikusok között.

De ha mindenképpen a kettő közül kell választani, akkor vágj bele és legyél orvos! Attól szebb szakma nincs is a világon. Talán még a tanító...

2013. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!