Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Pécsi Leőwey Klára...

Milyen a Pécsi Leőwey Klára Gimnázium?

Figyelt kérdés
szeptembertől az AJTP-be fogok járni és szeretném tudni, hogy milyen a suli, nehéz-e és hogy normális osztálytársaim lesznek-e..?! :)

2013. márc. 10. 21:23
 1/10 ChristianeF válasza:
szerinem jó:D én az angol általánost jelöltem:) remélem h felvesznek...
2013. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Az elmúlt években az iskola színvonala elég sokat romlott,tőlünk is a gyengébb képességű gyerekek jelentkeztek oda.Meg elég sok pletyka kering róla.
2013. márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
milyen pletykaa??
2013. márc. 14. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

A régió legjobb sulija. Ezeket a pletykákat, miszerint a Leőwey tele van drogossal általában a szomszéd elit iskolák terjesztik,hogy elcsalogassák a Leőweyből a jó képességű diákokat.

Kilencedikes vagyok, imádom a sulit!

2013. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló!

Nem hinném,hogy a régió legjobb sulija,max. az egyik.:p

2013. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
A hivatalos rangsorban a legjobb, erre irányult a kommentem :D
2013. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát lehet,hogy papíron az,de manapság azért nem előzi meg a pl.:Babitsot.:D

Régen azért jobb volt a színvonala,meg azért van 1-2 osztálya,melyek erősek.Konkrétan szerintem a természettudományos osztálya,meg a nyelvi osztálya jó,de a francia,hát az elég lent van.:)

2013. márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
32%
K**vákkal teli szar gimi. A szinvonala nagyon sokat romlott a sok rib@nctól ( bocsi a csúnya beszédért de ez nem lehet szépen kifejezn)
2013. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó válaszolóval egyetértek!Pár éve még az egyik legjobb volt,de a színvonal nagyon leromlott.Tőlünk is a hasonló viselkedésű,kinézetű gyerekek mennek oda,amit az előző írt.:/
2013. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 malnast válasza:

szia :) Én is Leőweys vagyok, és szeretek ide járni.

Az elmúlt pár évben tényleg romlott a színvonal, de ha neked céljaid vannak, keményen szeretnél tanulni, senki nem fog megakadályozni benne. Nagyon jó a közösség, mindenki megtalálhatja a hozzá hasonló embereket.

Mielőtt elkezdtem ide járni, én is sokat hallottam arról, hogy ez az iskola tele van drogossal, de még egyszer sem tapasztaltam.

Az AJTP tagozat is nagyon jó, bár kissé elszigetelődik a többi osztálytól.

2014. júl. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!