Ez lehet negatívum?

Figyelt kérdés

Voltam szóbelizni, és nagyon jól ment szerintem, mindenhol próbáltam a maximumot kihozni (pl. matek,magyar,angol) magyarnál megkérdezte a tanárnő, hogy milyen az osztályom? Mert egy sulival kapcsolatos szöveget olvastam. És kerek-perec megmondtam, hogy ott aki tanul azt piszkálják.És mondtam, hogy igazából nem túl jó iskola. Valamit felírt, és megkérdezte melyik suliba járok? Elmondtam, és megkérdezte hogy hol van? Aztán mondta, hogy legyek kitartó, de hogy szerinte az vagyok.

Itthon elkezdtem rágódni rajta, hogy ugye az nem lehetséges, hogy azért nem vesznek fel oda, mert egy ilyen általános iskolába járok most? Nagyon izgulok e-miatt...már az is eszembe jutott, hogy nem akarják, hogy ebből a suliból kerüljön be oda valaki? Vagy mi? Ez lehet szerintetek negatívum?

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2013. márc. 6. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért tartsd már szakképzettebbnek őket annál, hogy pusztán azért nem vesznek fel, mert egy olyan iskolába jársz, amely elmondásod szerint rossz.

Ha rossz egy iskola, tudnak róla. De akkor is a diákot nézik, különben mi értelme a felvételinek?

2013. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem tanáraim mesélték, hogy egyszer felvételiztettek valakit matekból. Az írásbelin mindent nagyon jól tudott, de amikor törteket kellett összeadni, akkor egyszerűen összeadta a számlálót a számlálóval, a nevezőt a nevezővel. Aztán szóbelin is rákérdeztek, és ott derült ki, hogy a volt tanára tanította így, és amúgy a gyerek is sejtette, hogy nem így van. Természetesen felvették és később is jól tanult.


Szóval ő is elég béna iskolába járt, emiatt ne aggódj!

2013. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!