Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE TTIK pontosan hány féléves?

SZTE TTIK pontosan hány féléves?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam, hogy a képzési idő 6 félév. Viszont nem tudom, hogy ebbe beletartozik-e a gyakorlat (gondolom kell gyakorlat) vagy nem. Tehát arra lennék kíváncsi, hogy már a 6. félév végén júniusban lehet államvizsgázni vagy csak a feltételezett 7. félévi gyakorlat után januárban?
2013. márc. 4. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a 6 félévbe ez is beletartozik. Írj a felviseknek. ők biztos tudnak válaszolni!
2013. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs gyakorlat. 6 félév és ezen belül van 6 hét szakmai gyakorlat. Ez nálunk (bioszon) úgy oszlik el, hogy van növényismeret terepgyak 1. évben, később állatos és a maradék 4 hét meg oda mész ahova akarsz, csak befogadó nyilatkozatot kell aláiratni
2013. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint, aki a 6.félév végén (mondjuk májusban) végez az iskolával, az egy hónappal később (júniusban) államvizsgázhat és ezáltal megszerezheti a diplomáját?
2013. márc. 4. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!