Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hunfalvy, vagy Károlyi? Többi...

Hunfalvy, vagy Károlyi? Többi lent.

Figyelt kérdés

A Hunfalvy János szakközép és a Károlyi Mihály spnayolos gimi között nem tudok dönteni. Az a baj,hogy a spanyol annyira nem érdekel, de a Hunfalvyról meg rengeteg rosszat hallok. Japán és oroszra jelentkeznék,japán érdekel jobban. Aki oda jár bármelyikbe,tud mondani véleményt?

Amúgy mennyire tolerálják a nem túl hétköznapi kinézetet...?


2013. febr. 28. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ne menny japánra!
2013. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

*menj

Miért?Csak a Hunfalvyra érted?

2013. márc. 8. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Károlyiról sok jót hallottam már de ne oda menj ha te japánt szeretnél tanulni mert ha a károlyiba mész ott elég kemény spanyol tanulás lesz ami ha téged nem érdekel annyira akkor meg nem éri meg..hunfalvys vagyok .vannak akik szeretik vannak akik nem több olyat hallok aki szereti de én azt mondom gyere ide ha tényleg japánt szeretnél tanulni..és mit jelent a nem túl hétköznapi kinézet?
2013. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Végül is a Hunfalvy 2. a listámon(:

Hát öltözködésileg bakancs, erős smink, ilyesmi.

2013. márc. 28. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:

az én nagyon jó barátnőm feketébe szokott járni amit ő rockernek mond de mindenki úgy gondol rá hogy emós és volt hogy be is szóltak neki emiatt :\

és azért vannak a suliba kiközösítések...és lehet hogy a következő mondatom se nagyon fog tetszeni de a japán/orosz a legrosszabb osztály

2013. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én pont azt olvastam,hogy az a legjobb XD

Hát voltam nyílt napon... és nem tetszett. Szóval 2. ,az első suli is amit megjelöltem, japános, és elvileg felvettek^^

2013. ápr. 5. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!