Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi igaz az ELTE-BTK HÖK...

Mennyi igaz az ELTE-BTK HÖK listákból?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 21. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Olvasom egy csaj blogját, aki 2009-ben ott volt gólya, és írta, hogy ő is megtalálta magát, be is másolta a jellemzését. Szóval ebből azt szűröm le, hogy tényleg vannak ilyen listák. Bár az nekem még mindig nem tiszta, hol volt eddig tárolva.
2013. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát ez elég elkeserítő...
2013. febr. 21. 22:33
 3/11 anonim válasza:
28%
jah, de ez van... belőlük lesznek a jövő politikusai... akkor kellett volna őket falhoz csapni amikor megszülettek, ahogy kijöttek az anyjukból egyből durr neki... már nem lenne semmi gond velük
2013. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Igaza van mindenkinek, a HÖK egy borzalom. Három egyetemet jártam ki, kivétel nélkül az összes HÖK-ös egy mocskos volt. Jogosult voltam szociális támogatásra, ösztöndíjra, természetesen nem kaptam meg sosem. Állami pályázatok által nyertem ösztöndíjat, ahhoz meg a höknek hálisten' köze nem volt.(államis voltam, BSC, MSC-t végeztem, és fizetősön egy újabb BSc-t csináltam)

Azok viszont kaptak mindent, akiknek a szülei milliomosok voltak, vagy épp a hökös spanja volt. Kollégium úgyszintén. Az egyik egyetememtől 100 km-re a másiktól 250 km-re laktam. Kollégiumot természetesen nem kaptam. De akik a városok külső városrészében laktak, vagy pár km-re az egyetemtől, természetesen kaphattak férőhelyet. Olyanról is tudok, hogy egy romának nem adtak kolit, mert ne rontsa ott a légkört... És a KOLLbiz. elnökök úgy építik fel mindig a kolit hogy "jó arcok" kerüljenek oda, akikkel mindig tudnak bulizni... Az egész hököt megkéne szüntetni, és a tanulmányi rektorhelyettes hatáskörébe bízni mind a szociális, mind a kollégiumi férőhelyek megosztását, mindenki esetét megvizsgálni, h csak kapjon támogatást és férőhelyet aki megérdemli. Nem mellesleg az összes hök elnök, kollbiz elnöknek lakása van, nem nyomorognak, saját autójuk van... vajon miből? Nagyon rühellem őket, mert sok hallgatónak sok bosszúságot okoznak...


A lista pedig igaz. A facebookos elte btk hökön is írták h sokan felismerték magukat. A jobbik hatása pedig a legtöbb höknél jelen van, és van olyan kollbiz. elnök ismerősöm aki a fidelitas tagja. A gólyatábor pedig egy hányinger, sosem mentem el, elég volt amit hallottam.

2013. febr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

huhh, köszi a hosszú választ :)

kár, hogy az eltét írtam első helyre

2013. febr. 22. 08:01
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Jó hát most ez azért nem fogja levinni az oktatás színvonalát szerintem. Én is az ELTE-t írtam be, tegnap bánkódtam rajta egy kicsit, ma már túl vagyok rajta.
2013. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
De érdekes h a nagy híres egyetemekről bukik ki mindig vmi negatív infó. Most az ELTE, előtte volt a Corvinus nyelvvizsga botránya, a SOTE szakdogabotránya, meg most onnan is bukott ki egy gólyatáboros lista...
2013. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
pázmányról ugye még nem hallottatok ilyeneket?
2013. febr. 22. 17:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem, de azért a Pázmány nem tartozik a hű de nagyon híres magyar egyetemek körébe.
2013. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nincs akkora neve, csak oda jobban szeretnék menni szóval jó lenne ha ott nem lennének ilyenek :D
2013. febr. 22. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!