Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki nem a bizonyítványában,...

Aki nem a bizonyítványában, hanem tanusítványon mutatja fel egyes érettségi eredményeit, már nem is mehet fogorvosi szakra?

Figyelt kérdés
A felvi.hu pontszámító kalkulátora nem számol pontot, ha az érettségi típusánál a bizonyítvány helyett a tanusítványt jelölöm meg.
2013. febr. 16. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg, kipróbáltam én is. Furcsa.


Normál esetben ennek nem kéne gondnak lennie. Írj egy e-mailt a felvinek, hogy mi van, és hogy mi okozza a gondot, ők biztos tudnak segíteni!

2013. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Szerintem azért -de lehet, hogy nem jól gondolom-, mert ha befejezted az érettségit, akkor a tanusítvány a bizonyítványod melléklete, tehét azt kell bejelölnöd, hogy bizonyítvány. Ha még nem fejezted be (idén érettségizel) akkor meg nem tudsz érettségi pontokat számoltatni, mert nincs érettségid.
2013. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem működik még a pontszámító rendesen, hiszen ha nem lehet tanúsítványból számoltatni, akkor sem az ismétlő, sem a szintemelő érettséginek nem lenne értelme.
2013. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
már régóta így működik a felvi kalkulátora, úgy el van szúrva, ahogy van...
2013. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!