Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt kémia? Mit csináljak?...

Emelt kémia? Mit csináljak? Ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval 2014 májusában szeretnék emeltezni kémiából. Faktra járok, de a tanár szörnyű. Összevissza halad. Év elején elkezdtük a 9.-es mozaikos könyvet átvenni aztán kb 2 lecke után átugrottunk a végére és következőnek meg már olyan anyagot adott le, amit a 8.-os mozaikos könyvben találtam meg. Egyszerűen nem találok az egészben logikát. Ráadásul le sem adja normálisan , mert mindig azt mondja, hogy ezt már tanultuk pl. 7-ben. Ezzel csak az a bajom, hogy nekem 7-8-9-10.-ben olyan tanárom volt aki bejött órára és azt mondta, hogy csináljunk amit akarunk, szóval a kémia tudásom egyenlő a 0-val. Az ötösöm lesz kémiából és a villányis féle tankönyvet kellett megvennünk. Ezen kívül megvannak a 7-8-9-10.-es mozaikos kémia tankönyvek. Nagyon parázok, mert már több mint egy fél év eltelt és úgy érzem ugyanúgy nem tudok semmit,mint év elején. Még azon gondolkoztam, hogy elkezdem a 7-es tankönyvet tanulni és sorban haladok velük + párhuzamosan csinálom a számolásokat is bár azt a tanár elég jól elmondja.

2013. febr. 13. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
szia :) szerintem vagy keress egy jó külön tanárt, vagy ugorj neki magad :) én bioszt pl. magam tanulom emeltre
2013. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy magam tanulom meg csak az a baj, hogy nem tudom honnan is kezdjem...:((
2013. febr. 14. 13:36
 3/8 anonim válasza:
szerintem haladj a követelményrendszer szerint, akkor biztosan nem fog meglepetés érni. minden egyes témával kapcsolatban találsz használható dolgokat a neten, én is úgy csinálom. a számolásoknál pedig keresel egy tanárt. ez így a legegyszerűbb és legolcsóbb. :)
2013. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pédául jövő szeptemberben beiratkozhatsz egy tanfolyamra, és ott kapnál egy kis útmutatást. :)
2013. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

utolsó:

Ilyen tanfolyamokat hol találhatok? Esetleg van tapasztalatod?

2013. márc. 18. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is, bocsánat, hogy ilyen későn válaszolok...

Én Villányi Attila tanfolyamára jártam (kemavill.hu), ajánlom neked is! Ha rákeresel erre, hogy "kémia tanfolyam", akkor még kijön sok lehetőség. Pl. az ELTE is tart, stb.

2013. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
átlagban mennyibe kerül egy ilyen tanfolyam? (árat nem találok)
2013. ápr. 24. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig a honlapukon van ár is:

[link]

[link]

Többet most nem linkelek be.

2013. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!