Tomicka kérdése:
Aki 5 éves gimibe megy annak az első évben milyen órái lesznek? (mert azt tudom hogy ilyen nem lesz hogy fizika stb. )?
Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 17:58
1/6 anonim válasza:
Gondolom nyelvi-előkészítős gimire gondolsz, de felesleges ezen töprengeni. Az alap-érettségi tárgyakat általában tanuljátok (töri, matek, magyar) ami mellé hozzácsapnak sok-sok nyelvórát meg még amit akarnak. Ilyenek szoktak lenni, mint hogy "környezetismertet", ami van ahol már a 0. évben kőkemény biológia, máshol meg csak videókat néznek a gyerekek, szóval nincs kőbe vésve.
2/6 anonim válasza:
nálunk német kommunikáció volt német nyelvtan, informatika, magyar, tesi, matek
3/6 anonim válasza:
Angol nyelvi előkészítős vagyok: és nekem van : matek,rajz,magyar,tesi,angol,infó,természettudomány( ez azt jelenti hogy heti 2 óra az egyik óra fizika másik kémia és az osztályzás úgy megy hogy a kettő jegyét nézik és a bizibe ez kerül hogy természettudomány: és a jegy)
4/6 anonim válasza:
Változó, nekem se fizika, se kémia nem volt, matek is csak 2, magyar 3, a többi idegennyelv. Töriből is talán 3 volt csak. Biológia, föci heti 1 óra.
5/6 anonim válasza:
Ahova én megyek, ott lesz matek, magyar, tesi (+úszás), ének, rajz. Meg 19 angol óra. :DD
6/6 anonim válasza:
az ének meg a rajz az aztán fontos... (már bocs nem a személyednek szól csak a sulinak...)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!