Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átlagba beleszámít? (egyetem)

Átlagba beleszámít? (egyetem)

Figyelt kérdés
Ha egy vizsa elsőre nem sikerült, viszont a B vizsga meglett, akkor az átlagot lerontja az, hogy csak másodszorra lett meg a vizsga? Tehát az az egyes beleszámít valahogy az átlagba vagy nincs hatással rá? És C vizsgánál? A kreditértéke sem csökken így a tárgynak, ha nem elsőre teljesítem?

2013. jan. 15. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha minden elrontott vizsga után csökkenne a tárgy kreditértéke, akkor hogy teljesítenéd a tantervben előírt kreditmennyiséget? xD Gondolkozz már kicsit...

Az levan szarva,h hanyadjára sikerül, a 3 kredit akkor is 3 kredit ha elsőre meg akkor is ha 3adjára sikerül a vizsga. Átlagod se lesz rosszabb, csak akkor ha felvetted a tárgyat, de nem teljesíted ebben a félévben.

2013. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!