Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tovább tanulással kapcsolatban?

Tovább tanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most vagyok 10.es,

és gondolkoztam,hogy lehet angoltanár szeretnék lenni

nagyon jól megy az angol,szeretem is.

Jelenleg pedagógia szakra járok(nem tudom ez számít-e,azért leírom)

Hová kéne akkor mennem továbbtanulni?

Milyen szak,melyik város?

elsősorban ez érdekelne.

Köszönöm előre is a segítséget!:)


2013. jan. 12. 13:21
 1/2 anonim válasza:
Ajánlom vmelyik egyetem anglisztika(/amerikanisztika) szakát, pl. Bp. ELTE. Jelenleg úgy van, h elvégzed a 6 féléves alapszakot, és utána jöhet a mesterképzés, ami a Te esetedben egyértelműen angol tanár és még egy második szak, mert elsősorban kétszakos tanárokat képeznek (ajánlok vmi természettudományit vagy matekot, mert azok felkapottak lesznek, mert kevés tanár van belőlük)... de mostanában azt olvastam, hogy a tanári képzést át fogják variálni... viszont ez még a jövő titka a számomra. Ennek majd a felvi.hu-n nézz utána! Sok sikert!
2013. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm a részletes választ!:)))
2013. jan. 15. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!