Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hol érdemes...

Szerintetek hol érdemes továbbtanulni a felsőoktatásban? Többitlent

Figyelt kérdés

Tudom igen széles a paletta amin lehet választani de pár ember véleményére lennék kíváncsi... hol ér valamit a diploma ? milyen szakokat nézek ? van e esetleg olyan szak és hely ami ér valamit de a matek mégse a legnehezebb?


Bármifelé segítséget megköszönnék :)!



2013. jan. 8. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen tantárgyból vagy jó? Mit szeretsz? Van e valami elképzelésed? Hány éves vagy? Ezen ismeretek hiányában igen nehéz a segítség.
2013. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

19 éves végzős . Nyelvből jó vagyok nagyon . Három nyelvet beszélek (Angol,Spanyol,Olasz) ! Szeretem a Marketinget,Irodalmat és érdeklődök a Vállalkozások , Befektetések illetve a Tőzsde iránt .

Viszont a Matek a gyengém ... amivel magam is tudom h leszükül eléggé a kör.

2013. jan. 8. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor a pénzügyi szakirány kilőve. Ha humán irányba mész, a nyelvek felé akkor nem lesz semmi közöd a matekhoz.
2013. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is idén érettségizem. Matekból elég gyenge vagyok, de egyáltalán nem vettem elő otthon, hogy gyakoroljam. Én is igen erőteljesen érdeklődöm a tőzsde, a gazdaság (főleg globális) és a politika iránt. Naponta olvasok gazdasági elemzéseket meg tőzsdei elemzéseket. Én a BGF nemzetközi gazdálkodás-t néztem ki. Nagyon sok jót hallok róla és állítólag elég nívós diplomát ad. Viszont azt is tudom, hogy ez számomra mit jelent: februártól érettségiig majd utána is egész nyáron szeptemberig MATEKOZÁST.
2013. jan. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!