Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A miskolci egyetrm villamosmer...

A miskolci egyetrm villamosmernoki mennyire elismert minden viszonylatban?

Figyelt kérdés
Az oktatas szinvonala? mennyire tanitjak meg a dolgokat? milyen az elhelyezkedési ráta valamint a kezdofizetes? mennyire van elmaradva a bmetol vagy a pannontol??
2013. jan. 2. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A BME-től vagy a pannontól? A BME-től, SZE-től biztosan nagyon elmarad színvonalilag, a pannont nem ismerem, gondolom az is hasonló kategória.
2013. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de azért a ME villamosmérnöki diploma is ér valamit főleg ha MSc-s..gondolom én..
2013. jan. 2. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, ezzel nem akartam annyira lealacsonyítani vagy ilyesmi, csak nyilván nem az a legnevesebb. De mint villamosmérnöki karról lévén szó, más szakokhoz képest még így is sokkal jobb. A kezdőfizetést nem tudom, de gondolom közel sincs a minimálbérhez :D
2013. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és valaki tud segíteni, hogy az oktatás szinvonalam ilyen??
2013. jan. 2. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
béka feneke alatt van a színvonal
2013. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor a debreceni?
2013. jan. 2. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!