Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sopronban vagy Győrben hol...

Sopronban vagy Győrben hol találok ilyen iskolát?

Figyelt kérdés

Eddig nyolcosztályos gimnáziumba jártam,jövőre leszek 10-edikes, viszont nyáron elköltözünk, így iskolát kell váltanom.

Nekem olyan suli kéne, aminek van általános tagozata, mert ugye nem tudok valamilyen kiemelt (pl. nyelvi, humán) tagozatra menni, mert 9-ben nem tanultam kiemelten semmit.

Egy elég erős gimit szeretnék, mert a mostani sulim erős, és nem akarok lejjebb adni a szintből. Azért nem egy zseniképzőt, csak egy elismert helyet szeretnék.

Ezenkívül ne legyen vallásos, és ha Győrben van, akkor legyen kollégiuma.

És ilyenkor hogy kell felvételizni? Gondolom megnézik a bizonyítványomat. Viszont azzal az a gond, hogy az idei bizim nem lesz épp a legjobb,nem haltam bele a tanulásba, gondoltam jövőre úgyis szabsávok meg minden, most még egy kicsit lazábban veszem. A rossz annyit tesz, hogy lesz egy hármasom és három négyesem, a többi ötös.

Gondolom meghallgatnak ilyenkor szóban is. Ott azért lehet bizonyítani, hogy többre vagyok képes, mint amit a bizonyítványomban látnak?

Tehát a kérdések röviden:D: Sopronban és Győrben ismertek-e ilyen gimit, illetve hogy kell 10. osztályba felvételizni?

Előre is köszi!



2012. ápr. 27. 17:30
 1/7 anonim válasza:
Győr: Révai Miklós Gimnázium, Kazinczy Ferenc Gimnázium - ezeknek van 4, 6 és 8 osztályos része is.
2012. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sopron:

#Széchenyi István Gimnázium- [link]

#Vasvilla- [link]

2012. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
2# A Vasvilla mióta számít "erős" gimnáziumnak? Sopron egyik leglazább iskolája..
2012. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sopron :

Széchenyi István Gimnázium

Berzsenyi Dániel Evangélikus Líceum (ha vallásos vagy)


Győr :

Révai Miklós Gimnázium ---> (én ide szeretnék menni:))

Kazinczy Ferenc Gimnázium


Remélem segítettem!.:)

2012. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, van pár szimpatikus, úgyhogy majd meglátjuk,mi lesz:D
2012. máj. 6. 13:32
 6/7 anonim válasza:

Sopron; Berzsenyi [link] (szerintem nem kell vallásosnak lenni, ki lehet bírni)


Győr; Révai [link]

2012. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 chinmoku válasza:

szerintem berzsenyibe ne menj XD

am nem kell a vallásosság hozzá..

2012. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!