Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki járt Debrecenben középiskol...

Ki járt Debrecenben középiskolába és melyikbe? Mi a tapsztalata? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Tóth Árpádba jártam biológia-kémia tagozatra. Nagyon jól felszerelt (talán a legjobban a városban) és nagyon jó tanárok vannak (kiv. bioszból Budayné, de a többi bioszos nagyon jó) az összes tárgyból. Bár itt kicsit jobban oda kell tenned magad...
2009. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én jelenleg is TÁGos vagyok. egyértelmüen a legjobb, legkorszerübb, legcsaládbarátibb iskola:)
2009. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a Fazekas Mihály Gimibe jártam biológia fakultációra,és nagyon szerettem.A város legerősebb középiskolái szerintem a Fazekas,a TÁG és a Kossuth.Legalábbis az "én időmben":) ezek voltak.
2010. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

A Kossuth (volt az én időmben) legjobb.

Engem felvettek, tesómat nem, őt viszont felvették a TÁGba.

Kétszer annyit kellett tanulnom, mint neki és nálunk nem volt jellemző, hogy megkapják az emberek a jobb jegyet csak úgy.

Saját tapasztaaltunk, hogy a Kossuth a jobb.

Egyébként 4-5 volt osztálytársamat szintén ne mvették fel a Kossuthba, a TÁGba igen.

2010. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen osztom az utolsó véleéményét.

A családban volt több kossuthos és TÁGos is, és a Kossuth volt évtizedekig a legjobb, a Tiszántúlon is talán.

Pár éve általános romlás van az országban, így a Kossuthit is szokás szidni, de remélem, nemsokára megint olyan jó lesz, mint volt.

TÁG is jó iskola, de kevesebb tanulással is jobb jegyeekt osztogatnak.

2010. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!