Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolát végezzek el, ha?

Milyen iskolát végezzek el, ha?

Figyelt kérdés
html, xhtml, css, php ismeretekre szeretnék szert tenni. Tudom, hogy sok mindent autodidakta módon lehet és kell megtanulni, de hová menjek első neki futásnak? Érettségim van.
2009. aug. 17. 17:56
 1/6 anonim válasza:
Valamelyik info tagozatos egyetemre, vagy számítástechnikai szakképző.
2009. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyetemet nem vállalhatok be egyenlőre, sajnos, így a szakképző jöhetne szóba, csak azt nem tudom, hogy milyen szakot kellene keresnem, és melyik iskola lenne a legjobb alapozónak. Köszönöm a választ.
2009. aug. 17. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném azzal h programozói szakra, ott tanulnak php alapú dolgokat
2009. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elkezdi : ha ? xDDD

ha nagy leszel legyél olyan aki sokat keres :D az ám a jómeló

2009. aug. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Félreértetted, nem a paraszti "ha" lenne, hanem feltételezés, ami a bővebb résznél folytatódik. Csak 3 pont és kérdőjel nem fér meg egymás mellett ugyebár, ha pedig kérdés nem akartam a kérdőjelet lehagyni.
2009. aug. 18. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:
ja bocsi:D
2009. aug. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!