Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvi.hu-n néztem a programt...

A felvi.hu-n néztem a programtervező informatikus szakot indító iskoákat, de alig van egy-kettö. Májusban volt vagy tíz. Már nem indítanak? Vagy lemaradtam valamiről?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A keresztféléves képzések vannak kiírva...
2012. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, így most már értem. Már kezdtem aggódni. Köszönöm.
2012. nov. 13. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Júj, láttam a kérdést és én is az akarok lenni!

A veszprémi egyetemen (Pannon Egyetem) van, és az ott már egy bejáratott szaknak minősül, ezen felül az egyetem is jónak és "otthonosnak" van mondva. Szóval ezen a szakon a veszprémi egyetemet mondják az egyik legjobb választásnak. Volt osztálytársam (én visszamaradtam egy évet _betegség_ (és nem bukás) miatt, és többször is hangsúlyozta, hogy nem bánta meg. Sőt, még egy egéz pofás összeállítást is leírt, hogy milyen órák lesznek és azokon mi van. Ha gondolod, pivátban elküldhetem!


Egyébként meg tényleg kevés egyetemen van ilyen szak, jóval ritkább szak mint pl. a sima mérnök-informatikus. Végül is érthető, hisz itt képzik az "igazi" programozókat, és abból kevesebb a jó, mint akik csak simán futtatják, kezelik vagy felügyelik a rendszert (pl. rendszergazdák). A programtervezők az igazi szakik, úgyhogy örülök, hogy Te is azt választottad. (Persze remélem azért majd nem kell egymást konkurenciának tekintenünk, végül is még nem annyira telített a szakma!)


Mellesleg ha szabad megkérdeznem, Te milyen programnyelve(ke)n tanulsz/tanultál?

2012. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Már bocs, de a Veszprémi Egyetem minden, csak nem elismert.

SZTE-re érdemes pl. menni...

2012. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pannon Egyetem jó, jártál már oda, kedves előző?
2012. nov. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!