Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a különbség a BME építész...

Mi a különbség a BME építész és a Bme építészmérnöki kara közt?

Figyelt kérdés
Tudom h egyik 10 félév a másik 8. Meg van 40 pont a felvételi ponthatárok közt. De ezen kívül mi? Vagy ez miért van?
2009. aug. 12. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egészen így szeretted volna feltenni a kérdést, mert így semmi értelme sincs.

A BME-nek van építészmérnöki kara (ha jól tudom, az ÉSZK), ezen van építészmérnöki képzés. Az építészmérnöki karnak nincs ponthatára és nincs előírva, hány féléves (nem is lehet), a képzésnek van.

2009. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz bocsi:) nem kar hanem képzés
2009. aug. 12. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Van osztatlan 10 féléves Msc építész képzés és van 8 féléves építészmérnöki Bsc képzés, ami után egyéni szakirány választással lehet újabb 4 félév alatt a mesterképzést elvégezni.
2009. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Osztatlan 10 félév, a BSc 11 gyakorlattal együtt. 5. félévig egy órákra járunk a Bsc-sekkel, és átjárható szakirányválasztásnál a két szak. Szóval majdnem mindegy, hogy melyikre felvételizel, nem is tudjuk egymásról, hogy ki melyikre jár.
2009. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!