Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyomozó szeretnék lenni,...

Nyomozó szeretnék lenni, egyelőre nem tudom még, pontosan milyen. Mik a teendőim?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem, és nyomozó szeretnék lenni. Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen fizikai és mentális teszteknek kell megfelelnem, illetve, hogy egyáltalán az NKE melyik karára jelentkezzek. Egyáltalán be lehet kerülni civilként?
2012. nov. 4. 02:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és ha 16 évesen részeg fejjel kissé szétvertünk egy épületet, minek következtében rabosítottak, megvolt minden, mintha rendes bűnöző lennék, de bíróságra nem került az ügy, valamiféle békéltető eljárás keretén belül megegyeztünk a sértettel, és az erkölcsi bizonyítványomban nincs benne, akkor emiatt elutasíthatnak?
2012. nov. 4. 02:53
 2/2 anonim válasza:
Rendőrtiszti Főiskolára kell jelentkezned. Mentális teszt része egy IQ teszt és elbeszélgetés, fizikai részét nem tudom pontosan, de kemény... az egykori osztálytársam 1 cm miatt nem jutott be ( távolugrás)
2012. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!