Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » II. kerületi általános iskolák...

II. kerületi általános iskolákról van valakinek tapasztalata? (Elsősorban: Áldás, Törökvész, Szent Angéla)

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 14:26
1 2
 11/19 anonim válasza:
Tényleg utáltak minket,mert rosszak voltunk. Állítólag a tanároknak az a dolga, hogy tudjanak fegyelmezni pedagógiai eszközökkel.Hát ez nem sikerült az Áldásban.
2013. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom a rossz tapasztalatokat. Az emelt matekról tudtok vmit?
2013. febr. 8. 13:47
 13/19 anonim válasza:

Én oda jártam, és nagyon szerettem!!! Szerintem is volt kreativitás, nem értem, miért mondom, hogy nem. :-/


Sok sikert!

2013. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Emelt matek nagyon erős, jó!
2013. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 vistakri válasza:
Én angélás vagyok az nagyon jó suli van 1 életveszélyes tanár de komolyan amúgy nagyon jó suli
2013. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az Áldás emelt matekja mellett döntöttünk.
2013. márc. 27. 13:56
 17/19 Barna Bakancs válasza:
Én a Törökvészbe járok. Alsóban jó volt a közösség is, oktatás is, de felsőben nem. Nincs közösség és a lelkes, jó tanárokat is hiányolom. Tehát jó úgy odamenni, hogy negyedikben vagy legkésöbb hatodikban felvételizni kell.(Én hatodikban írtam felvételit)
2015. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Én a törökvészbe jártam. Amit az előttem lévő mondott a törökvészről az igaz.

Alsóban ténleg egész jó volt bár ottis néha kézzel tanítottak meg voltak igazságtalanságos és van jó pár nagyon rossz tanár is.

De alsóban én mégszerettem bár voltak napok amikor azér nem voltam oda érte. Fölsöben kész katasztófa itt egy lista: Homokszemek a kajában légy és kő no meg hajszál

Omlik a plafon

Beázik az iskola

Fémdarab a kajában

Celofàn a kajában

Megerjedt az almalé

Az iskolában azt mondta egy tanár hogy nem tudják megvédeni a gyerekeket

Egy tanár rondának nevezett egy gyerek illetve hülyének és a többi

Plusz alig van 3-4 jófej tanár fölsőben

Én hatodikban az osztály 90% ával együtt elmenekültem.

Ha csak 4. Ig maradnál úgy még egész jó de úgy se ajánlom.

Egyébként az angéláról pedig annyit hogy egy osztálytársam oda ment két hónapot bírt aztán elegge let és vissza jött mert egy nagyon rossz iskola és nagyon súlyos dolgokat mesélt róla és valóban veszéles a testi épségre.

2015. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Vistakri, a régi technikatanárra gondolsz a veszélyessel, vagy a K. K. pedofil tesitanárra? Szerintem mindkettő veszélyes volt.
2021. febr. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!