Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mitévő legyek ebben a helyzetben?

Mitévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
11 évig táncoltam, és tönkrement mindkét térdem, az egyikben egy fibróma van, és ezért 2 éve fel vagyok mentve tesiből teljesen eddig nem is volt gond de ebben az évben az iskolaorvos köti az ebet a karóhoz, hogy nem engedi a teljes felmentést, noha 4 orvosnál voltam, és egyik még csak fel sem vetette a gyógytesit. Nem szeretnék gyógytesis lenni, mert iszonyatos fájdalmaim vannak már egy guggolástól is, de szoktam mozogni minden nap itthon, de akkor is tudom magamnak szabályozni, hogy mit tudok megcsinálni és mit nem. Mit tennétek a helyemben?
2012. okt. 7. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmennék gyógytesire, és megmondanám a gyógytornásznak, hogy mi a problémám. Ha normális és ért a szakmájához, akkor úgy fogja felépíteni az órát számodra, hogy ne fájdalmas, hanem hasznos legyen (aztán lehet csak én álmodozom...).
2012. okt. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát figyelj úgy néz ki a gyógytesi hogy 30-40 ember együtt, és mindegyik gerincferdüléses.
2012. okt. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!