Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvos szeretnék lenni....

Állatorvos szeretnék lenni. Mik kellenek majd hozzá?

Figyelt kérdés

6éves koromtól állatorvos szeretnék lenni. Nagy álmom és szeretném ha valóra is válna. Milyen iskolákat kell elvégeznek az általános után (sima 8osztályos)?

Mennyi úgy az esélyem ha angolból nem vagyok valami jó? (4-es vagyok, voltam és szerintem nem is leszek 5-ös mert nagyon nem szeretem ezt a tantárgyat).

Tudnátok ajánlani iskolákat Nyíregyházán ahol érdemes lenne tovább tanulni 8.után?


2012. szept. 29. 18:56
 1/5 anonim válasza:

Matek és biosz tuti kell. Ha reáltárgyakból jó vagy, akkor mákod van. Matekfaktos vagy bioszfaktos osztályba menj :)

15/L

2012. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Matek? Matek? Most ugye csak viccelsz.

Biosz és kémia kell nagyon keményem. Ilyen tagozatos gimit válassz.

2012. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A Krúdyban tudtommal van biosz tagozat! Legalábbis mikor én felvételiztem, akkor volt. A kémiát és bioszt tanuld nagyon, angolból meg egy nyelvvizsgát hozz össze! :) Egyetem pedig csak Pesten van.

2012. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

A Krúdyban mi is gondolkodtunk de azt mondták hogy a szakközép jobb ezèrt még a Zay Annán gondolkozunk.

A nyelvvizsgát meg majd csak össze hozom valahogy.

2012. okt. 1. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
a legjobb egy nagyon jó biosz-kémia szakos gimnázium.szakközép miért lenne jobb?egy erős gimnázium lenne a legjobb.és arra számíts,hogy mire oda érsz,hogy felvételizz 1 (ha nem 2) nyelvvizsga már kötelező lesz a felvételihez is.
2012. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!