Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki azt mondta, hogy aki...

Valaki azt mondta, hogy aki magántanuló az nem lehet felmentett matekból, de szerintem ez baromság, tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
Magántanuló vagyok és tavaly is az voltam, idénre elvileg megkapom a felmentést matematikából, de ma az egyik osztálytársam azt mondta, hogy ő úgy hallotta, hogy aki magántanuló az nem kaphat felmentést matekból. Szerintem ez baromság. Valaki esetleg erről tud valamit? Halott ilyenről ?
2012. szept. 20. 01:47
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Nincs összefüggés a kettő között. Ha felmentenek a tantárgy tanulása alól, akkor magántanulóként sem kell vizsgáznod belőle, ha csak könnyítést kapsz, akkor azt az osztályozó vizsgán is megkapod.
2012. szept. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Miért kapnál felmentést matekból? tán diszkalkuliás vagy?
2012. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen
2012. szept. 20. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!