Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Xv. és IV kerületben vagy a...

Xv. és IV kerületben vagy a környéken egy rosszabb gomnázium? Magántanuló szeretnék lenni szóval nem muszáj hogy nagyon közel legyen, csak vegyenek fel, mert nincs valami jó eredményem. Milyen "rosszabb" gimnáziumokat ismertek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Dózsa (XV.ker)
2012. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgytudom hogy az erős iskola..
2012. febr. 14. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze attól függ, hogy milyen az átlagod. Ha 2-es vagy, akkor valóban erős neked, de ha 3,5-4 az átlagod, akkor még jó lehetsz oda. Van egy másik a XIII. kerületben, az Ady, állítólag az nagyon rossz gimi, nézd meg azt.
2012. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valóban 2es az átlagom, és csak azért akarok gimnáziumba menni hogy magántanuló legyek, mert megyek ki külföldre. És van egy érzésem hogy magántanulóként tanulnék, mert kint élő rokonaim majdnem mind (magyar)pedagogusok, és éltem már Szerbiában egy évet, és 4es átlaggal fejeztem. Ez lehet jópont arra hogy felvegyenek, ha közlöm hogy ez volt az átlagom és ismét oda készülök?
2012. febr. 14. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Kontyfa(XV.ker)
2012. júl. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!