Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a had-és biztonságt...

Mit tudtok a had-és biztonságtechnikai mérnöki alapszakról?

Figyelt kérdés
Egyáltalán: lánynak van esélye bekerülni, bent maradni és végül elhelyezkedni? Van fizika felmérés? Milyen érettségi követelmények vannak? (emelt töri vagy matek?) Külföldön is dolgozhatok vele?

2012. szept. 16. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez sosem fogom megérteni, ha már egyszer felsőoktatásba készülsz, akkor legalább annyira legyél képes, hogy magadtól megtalálod és megnézed a felvételi követelményeket, nem egy nagy cucc (nem akarlak megsérteni, de most tényleg gondolj bele!)... Egyébként a felmérés nem durva, szerintem az elhelyezkedés nagyon jó. Én jelentkeztem, de csak második helyen jelöltem, így most az első helyre jelölt szakra járok, ami másik egyetemen van, szóval ennél többet én sem tudok róla. De gondolkozom rajta, hogy másod diplomának megcsinálom, mert pl. egy felsőfokú nyelvvizsga rögtön megduplázza a fizetésed, ha a honvédségnél vagy, ezen kívül még sok-sok juttatás van, és szerintem lányként is lehet érvényesülni.
2012. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
addig még van két évem, csak próbálok előre értesülni a dolgokról, hogy mire odajutok a legjobban tudjak dönteni. köszi!
2012. szept. 16. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!