Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent, hogy tehetséggondo...

Mit jelent, hogy tehetséggondozó egy gimnázium?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy milyen képességű gyerekek jelentkezését várják?Ezt szó szerint kell érteni, és valóban kiemelkedő tehetségek jelentkezését várják vagy inkább a jobb képességű,tanulmányi eredményű gyerekekét?Én matekból vagyok jobb és a Szent Istvánba szeretnék jelentkezni.Tanulmányi eredményeim:szinte minden 5-ös azok közül amit néznek.

13/F



2012. szept. 13. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szent István biztos nem egy "szűkkörű zseniképző", ide jó képességű (az átlagból kiemelkedő, de nem top 100 vagy IQ150+, szóval nem csak zseniket). Én nem tudtam, hogy ilyen rangot visel iskolám, mondjuk akkor még nem is volt meg, amikor én jelentkeztem.


5-ös mondjuk relatív, mivel mindenhol más az elvárás, de ha úgy érzed, hogy jól megy a matek, akkor szerintem nem lesz baj belőle.

2012. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!