Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendészeti szakközépiskolával...

Rendészeti szakközépiskolával kapcsolatos kérdésben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt is van egy csomó ilyen kérdés(el is olvastam, de nem találtam kielégítő választ a kérdéseimre)És remélem, hogy most itt válaszol rá valaki, aki jelentkezik vagy már jelentkezett a szakközépbe. :)


Szóval én az idén érettségiztem és nem vettek fel oda ahova jelentkeztem. (Pár ponttal maradtam csak le)

És most azt találtam ki, hogy jövőre jelentkeznék a rendőrtiszti szakközép iskolába.

Az egyik kérdésem az lenne, hogy ha van már érettségim akkor is meg kell csinálni a szellemi alkalmassági részét? És az pontosan miből áll, tehát milyen jellegű kérdésekre lehet számítani? Történelem vagy magyar...?

És még egy-két infot, ha tudna valaki a pszichológiai és a fizikai alkalmassági részről írni, azt nagyon megköszönném. Az is elég, ha belinkel egy oldal róla, hogy pontosan mit kell teljesíteni.


Köszönöm!


2012. szept. 4. 21:01
 1/2 anonim válasza:

www.szrszki.hu

www.mrszki.hu


Ezeken az oldalakon minden kérdésre választ kapsz.

2012. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendőrtiszti szakközép nincs. Rendészeti szakközépiskola van. Szellemi alkalmasságnál gondolom pszichológiára gondoltál. Igen, azt mindenkinek meg kell./érettségi nélkül nem tudnál jelentkezni/ Iq teszt, személyiség tesz, figyelemteszt, pszichológussal való beszélgetés. Műveltségin töri, magyar, rendőrséggel kapcsolatos,mindennapi élettel kapcsolatos kérdések a nagy része. A honlapok fórumain mindent megtalálsz és kérhetsz még segítséget fognak segíteni.
2012. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!