Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valaki aki szeptembertől...

Van valaki aki szeptembertől NYME-BTK kommunikáció és médiatudmány szakon tanul? Szívesen megismerkednék veletek!

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Ennek a szaknak mi értelme van? Egy pár "celebke" típusú ember biztos jelentkezik. EZ tipikusan az ő asztaluk: adjunk a szarnak egy pofont :)
2009. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

celebke típusú?

ha tudnád miről beszélsz nem írogatnál hülyeségeket

2009. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

előző vagyok


nem értem hogy jön ehhez a szakhoz a celebség

2009. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Tudom miről beszélek :D De látom te csak írsz, nem gondolkodsz :))
2009. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

elnézést, OFF:


Az előzőnek-

Nem feltétlen mindenki tévénél, rádiónál szeretne dolgozni aki kommunikációra megy. Az újságírás sem merül ki bulvárlapokban, kár hogy sokaknak a tekintete csak azokon akad meg az újságárusnál. Sajnálom hogy nem vagyok műszaki beállítottságú és azt tanulom ami érdekel, de ha te ennyire büszkén lefitymálsz másokat, az téged is minősít :)

2009. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Elsőnek. Én is arra a szakra megyek és nem rádiónál és tévénél akarok dolgozni. Van 1 tökjó munkahelyem egy irodában , és elég sok szabadidőm van és másodállásban szeretnék újság íróskodni.És utálom az olyan támadásokat hogy nem lehet vele elhelyezkedni,szarnak pofon szak, stb.. mert van annyi ismeretségem hogy lesz belőle másodállásom. Amúgy odajártál és tudod milyen a képzés vagy csak nagyképűsködsz? És nem azért választottam mert népszerű.
2009. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak!

És arról van fogalmad,h hány olyan ember van az országban aki másodállásban szeretne újságoknak írogatni!? Ja és nem a NYME-en végzett ,hanem Pesten ahol lehetősége is van. Mégis kb a 70%-a örül ,ha bolti eladó lesz. Na ezért írta az első azt amit írt,

2009. júl. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bármennyire érdekel is ez a szak (erre járok), amellett hogy ezt csinálom mellette járok még egy suliba,ahol szakmát szerzek. Így azt is tanulom ami kedvemre való és biztosabb lábakon tudok állni ha van mellette egy szakma is. Persze, ezt annak ajánlom aki szeret tanulni és bírja ezt a tempót..
2009. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezen a szakon nem celebeket nevelnek. Én oda járok, úgyh. tudom. 2 szakirány van. Az egyik a médiás, ami végülis az újságírás, tévézés, rádiózás, de mindezek persze nem kereskedelmi szinten, hanem annál komolyabban. És ez igenis kemény meló, és ha vki jól csinálja el tud vele helyezkedni. A másik a PR menedzseri szak, ez cégek közti kommunikációval, rendezvényszervezéssel stb. foglalkozik. Úgyh. az szólja le ezt a szakot,aki jobbra jár.
2010. márc. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!