Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Most leszek 7.-es és eldöntöttem még 6.-ba,hogy rendőr leszek és egész nyáron edzettem,hogy majd bekerüljek a legerősebb rendőr suliba ahova fizikális kell. Van két Rendvédelmis pólóm amit tesiórára beszeretnék fogni. Szerintetek ez jó lesz vagy szólni fog az igazgató?? Rákóczi György Gimnázium és Szakközép van az elejére ráírva ahova én is szeretnék menni tovább tanulni a hátuljára meg nagy betűkkel: RENDVÉDELEM. Szerintetek jó lesz?? (Nem kötelező a fehér póló,bármilyen lehet) Csak,hogy és még általánosba járok és egy másik iskolának a pólóját hordanám. Előre is Köszönöm Válaszotokat. :) 13/L

2012. aug. 28. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, de csak, ha sima általános. Pl én gimnáziumba járok, és nekünk már van gimis pólónk, amit kötelező hordanunk :D

12/L szintén 7.-es :DD

2012. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!