Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha meghalt a TO-n a tanulmányi...

Ha meghalt a TO-n a tanulmányi ügyintézőm és sürgősen szükségem lenne rá, de még nincs új akkor kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Mikor az első félévet kezdtem még nem szerepelt a kötelező törzsanyagok között 3 tárgy, így azt az első félévben nem vettem fel. Márciusban beraktak az első félévre 3 tárgyat, amiről nem tudom, hogy fel kell-e vennem, vagy visszamenőleg már nem. Még 1 hónapja írtam a TO-ra, de az ügyintézőnk nem válaszolt, ma tudtam meg, hogy meghalt. A szaktársaim közül senki sem tudja, hogy ezt a 3 tárgyat fel kell-e vennünk, még a HÖK-ösök sem. Ebben az esetben, ha nincs ügyintéző kihez lehet fordulni? Sürgős lenne, mert ha nem kell felvenni a tárgyakat feleslegesen nem veszem fel.
2012. aug. 28. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy hívták a TO-s nénit?


Amúgy szerintem nem, mert csak az számít, hogy te melyik félévben kezdtél. Ha akkor nem volt kötelező, akkor azt neked most, de később sem kell felvenned.

2012. aug. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SzilKa ***** válasza:
A hivatalvezetőt keresd fel telefonon, vagy személyesen, neki tudnia kell.
2012. aug. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti nem kell felvenni. Amúgy mindig behozhatnának uj tárgyakat te meg ottmaradnál örökre... Ezek csak felmenő rendszerben élnek.
2012. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Telekesi Csillának hívták az ügyintézőt. A TO honlapján egy másik ügyintézőnél láttam a szakom nevét, írtam neki, hátha ő az új ügyintéző és tud segíteni, de eddig sajnos nem válaszolt. Amúgy szerintem se kell felvenni, viszont nem értem, hogy mit keres akkor bent a Neptunban kötelező törzsanyagként. Ez bizonytalanított el, ezért lenne jó, ha valaki válaszolna az egyetemről aki biztosan tudja, nehogy akkor derüljön ki, hogy fel kellett volna venni, mikor már végeznék.
2012. aug. 28. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!