Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mivel lehet a mai világban...

Mivel lehet a mai világban jol keresni?

Figyelt kérdés
éretségi után nemtudom,hol-mivel folytassam tovább! mivel lenne érdemes foglalkozni?
2009. júl. 26. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel lehet jól keresni? Csalással, lopással, hazugsággal..:( Sajnos ez van:S

De h komolyabban is válaszoljak, úgy tudom a mérnökök elég jól keresnek, valamint az informatikusok.

2009. júl. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen. azok tényleg jol keresnek! de lány vagyok! :(
2009. júl. 26. 00:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, számteches dolgokkal lehet jól keresni. Egyébként ha kimész külföldre, akkor szinte bármivel...
2009. júl. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És miből gondolod hogy egy lány nem lehet mérnök vagy informatikus?
2009. júl. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jó szakmunkásként!pl.hentes
2009. júl. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nézd, nálunk munkávakl szinte semmivel, ha viszont bent vagy a kiváltságosok körében, akkor meg a semmiért is dől a lové ....

Külföldön egy egyszerűbb szakmával is keresel annyit h megélj normálisan ... ezvan, ez itt ma magyarország, díszes hazánk.

2009. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

lány azért inkább ne menjen mérnöki területre sztem ....

jézusúristen ....

én egy multinál vagyok, baromi nagy mérnök-csapattal, na öszesen egy nő van köztük, az is kicsit "furcsa", informatikus pedig egy sincs, pedig abból is van legalább 35-40

2009. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mi osztályunkból a lányoknak minimum fele ment mérnöknek továbbtanulni... Ahhoz nem f@sz kell, hanem ész, már bocsánat a kifejezésért :)
2009. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetne egy nő mérnöknek? ha nem vagyok segghülye matekból és még kedvelem is, villamosmérnöknek mentem volna, az tuti. így inkább idegennyelv szakra mentem. az az igazság, hogy diplomával (főleg a bolognaissal) itt MO-n kitörölheted a szebbik feled, ezalól tényleg csak a mérnökök jelentenek kivételt. diplomát akkor érdemes csinálni, ha ez számodra presztízskérdés. ha reálisan gondolkosz, sokkal inkább érdemesebb kitanulni egy jó szakmát és legalább 1 idegen nyelvet elsajátítani erős társalgási szinten(szakács, cukrász, kozmetikus, fodrász... stb), és meg sem állni Nyugat Európáig.
2009. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bírom ezeket az embereket, hogy menj ki külföldre mert itthon nem tudsz keresni... Hát vazzeg ez az ország mindig is a mezőgazdaságból tartotta fennt magát, ma pedig már rengeteg hektár föld parlagon hever... Ez csak egy vélemény, de szerintem egy kertész technikus, növényvédelmi technikus vagy akármi más végzettséggel itthon sokkal többet érsz mint egy szar informatikus végzettséggel... Aztán nehogy azt gondoljátok, hogy külföldön kolbászból van a kerítés :)
2011. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!