Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 20 kreditem van. Lezárhatom a...

20 kreditem van. Lezárhatom a kurzusfelvételt?

Figyelt kérdés
A választottakat (később nyitják meg) felvehetem ha lezárom a felvételt? Abból hány kredit jöhet össze? Akárhogy próbálom, csak 20 jött ki :( Nagy baj? (SZTE)

2012. aug. 26. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha lezártad, utána akármikor fel tudod nyitni. Elsős vagy? Mert ha igen, akkor még úgy se fog beiratkozásig aktív lenni, felesleges lezárni, ha nem elsős vagy, és lezárod 24 órára, akkor aktív lesz a féléved. De akármikor felnyithatod. Nem baj, ha csak 20 kredit van, a 30 az ajánlott, meg nézd azt is, hogy a következő félévvel együtt meglegyen a minimum 30, mert különben átrakhatnak fizetősre. Meg persze ösztöndíj szempontjából sem kedvező, ha kevesebb a kredit, mert 30-al osztják el akármennyit is vettél fel.
2012. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már így is fizetősön vagyok :( mindegy, köszönöm a segítséget :)
2012. aug. 26. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!