Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit foglal magába ez a csodála...

Mit foglal magába ez a csodálatos és manapság oly divatos szakma?

Figyelt kérdés

Kérdésem 3szakmára irányulna,melyekről most tudtam meg,hogy elég sokan végzik el,nagyon divatos,nagyon menő szakma.

A diákhitel is felvehető rá(mert ugye ez ma lényeg és miután felvettük 5év alatt a 2mistit,munkát nem kapunk,így majd jönnek a szülők,vagy lequrvuljuk mint jónéhányan teszik)

Bocsánat elkanyarodtam.

Szóval az érdekelne,hogy a Wellness-manager és a Wellness-oktató mitől ennyire divatos?


És úgy igazából mi az amit ők csinálnak?


A amnager részéről még van is halvány lila gőzöm,viszont az oktató az mit oktat?

Mert most vagy nekem vannak nehézségeim magyarral,vagy az oktató tényleg azt jelenti,hogy tanít neked valamit.


Mondjuk a kőműveseknél megtanít vakolni,falazni.A festőknél tapétázni,glettelni.Az autószerelőknél szerelni.


Na most én azt nem értem,hogy miután elmentem gy wellnsee szállodába ott a wellness-oktató mit fog velem csinálni?

Mit fog nekem oktatni,mit fog megtanítani?


Most én ezt úgy képzelem el,hogy megyek bele mondjuk a medencébe és szól,hogy figyelj már ne a bal lábaddal lépj bele hanem a jobbal mert a bal oldaladon van a szíved és a hidegvíz ott jobban felmegy???Vagy mit?Hogy ne mártózz bele nyakig mert a nakadon vékonyabba bőr jobban felázik és fájni fog.?



Mi az amit tanul egy wellness-oktató?Úgy értem oda kell matek,fizika,meg ilyenek?

Mitől van az,hogy a wellness iparba szóló szakmával többen végeznek éves szinten mint pék szakmunkásként?


Manapság többen járnak wellnessezni 100ezerért,mint aháynan kenyeret vesznek?


Mikor fogalmazódik meg valakiben,hogy ő wellness-oktató akar lenni?Tehát már van olyan alsótagozatos gyerek akitől ha kérdezik,hogy mi akar lenni,akkor ő azt mondja,hogy wellness-oktató?


2012. aug. 21. 14:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat.A 3. kérdésem pedig a wellnes-manager asszisztens lenne.
2012. aug. 21. 14:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Az öreg külföldi néniket tornásztatják gyógyfürdőben. Biztos láttál már ilyent, amikor kit áll egy ember a parton és az emberek a vízben az egészet utánozzák.
2012. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen láttam,de azok fittness oktatók,ez a vízben ugrálás is az egyik alfaja ennek a sportágnak.

A fittness-oktatót azt értem és elfogadom,megtanít tökéletesen a gyakorlat kivitelezésére és ezáltal több zsír ég.


Én még mindig a wellness-oktatóra vagyok kíváncsi.

2012. aug. 21. 23:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy attak neki egy másik nevet de lényegében ugyan az. Mint a sportszervező, rekreáció ezek mint hasonló foglalkozások, csak más néven.

[link]

2012. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én értem.Csak már azt nem értem,hogy mi köze a wellnessnek a fittnesshez.Az egyik egy sport,a másik pedig egy "szállás forma"

Van ugye a kemping hotel,meg van a wellness hotel.

Ezt,hogy sikerült összeboronálni a fittnessel?

2012. aug. 22. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:

"A diákhitel is felvehető rá(mert ugye ez ma lényeg és miután felvettük 5év alatt a 2mistit,munkát nem kapunk,így majd jönnek a szülők"


Mondjuk a diákhitel ugyan olyan hitel mintha lakásra venné fel, kibújni nem tud alóla vissza kell fizetnie.


Általában wellness hotelekben van ilyen ugri bugri így hozták össze.

2012. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze,h nem tud és ekkor jönnek a szülők,vagy a csajoknál az erotikus szolgáltatás.

Tudod a sok "egyetemista"lny kényeztet.

2012. aug. 23. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!