Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME, Győr vagy GAMF? Járműmérn...

BME, Győr vagy GAMF? Járműmérnöki képzés érdekel csak.

Figyelt kérdés
Szóval érdeklődnék a különböző iskolákban indított járműmérnök-képzésről. Tényleg akkora különbség van a sulik között? Érdemes a BME-t választani? Engem azzal ilyesztegetnek, hogy a többi egyetemen alacsonyabb a színvonal. Viszont Pestet el akarom kerülni, ha lehetséges. Szerintetek?

2012. aug. 20. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
BME! járműmérnöki szakmásból annyi van mint a fene, de ha tényleg ezt akarod, akkor BME. A GAMFosokat sorra bocsátják el, ha már diploma, akkor érjen is valamit.
2012. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Tényleg a BME a legjobb, a legszínvonalasabb. Én Győrben tanulok, ez is teljesen rendben van (gépészmérnöknek tanulok). Tanulni viszont mindenhol kell! Ha odateszed magad tanulásban és értesz valamennyire a dolgokhoz, akkor lehet csatlakozni akár a SZEngine-hez is, ők motort fejlesztenek. Jól mutat egy friss diplomás önéletrajzában, de úgy tudom a BME-n is van ilyen versenyautós "részleg". Ha neked belefér pest (én fél évig bírtam a mocskot) és hajlandó vagy sokat tanulni akkor a BME-n töltött évek megtérülnek.
2012. aug. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom ki dönti a rekordokat Eco maratonokon....Miskolcon ki nyert elektromobil versenyen az utóbbi 2 évben? Én büszke vagyok arra hogy Gamfos lehetek,mert semmivel sem érzem magam kisebb embernek mintha BME-s lennék,sőt... A színvonalról csak annyit ,hogy a megfelelő hozzáállással és kitartással itt is annyi tudást magadba tudsz szívni amennyit később ugyanúgy kamatoztatni fogsz... Sok sikert /Mendez voltam/
2012. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért még szivesen varom a tapasztalatokat.
2012. aug. 23. 20:24
 5/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Azért mert a kecskemétieket ekkora mértékben támogatják, még nem lesznek okosabbak, nem fog többet érni a diplomájuk. Nyilván a porba aláz egy milliós értékű ECO-s autó egy Bánki, akiknek egy 4ütemű Jog motorból kell a legtöbbet kihozni, nem egy direkt az ECO-ra gyártott blokkból. Itt nem leszólni akarom őket, mert remek munkát végeznek, de ezzel érvelni nem túl fer. Egyébként meg teljesen mindegy, hogy hova jelentkezel. Tanulni kell, nem csak bulizni, ha meg még valami érzéked is van hozzá az sose jön rosszul. 2félév után úgy is látni fogod, hogy mit tudsz még vállalni, akkor esetleg egy ilyen csapathoz csatlakozni, ha meg még eredményeket is értek el akkor egyenes az út egy jó munkahelyig. (ezt persze egyszerűbb leírni, mint véghez vinni)
2012. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!