Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon Egyetemen szintfelmérő...

Pannon Egyetemen szintfelmérő beiratkozáskor?

Figyelt kérdés
Kaptam levelet amiben leírták hogy beiratkozáson lesz szintfelmérő matekból, fizikából meg kémiából. Ez mennyire fontos dolog? Úgy értem kidobhatnak már rögtön az elején mert mondjuk 3 éve tanultam utoljára kémiát?

2012. aug. 13. 23:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt (Műszaki Infó Kar, programtervező) angolból és matekból is. Angolból nem volt tétje, akinek volt nyelvvizsgája annak meg se kellett írnia. A matekot viszont tényleg meg kell írni 51%-ra, különben nem lesz meg a féléved. 3 lehetőséget adnak a próbálkozásra összesen. Az első beiratkozásnál, a második a hatodik hét környékén van. A harmadikat még nem tudom.
2012. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!