Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházán milyen tánciskolá...

Nyíregyházán milyen tánciskolák vannak?

Figyelt kérdés
És egyátalán milyen egy ilyen tánciskola? ugyanolyan minden mint egy rendes gimibe csak táncórákkal és versenyekkel? az oktatás ugyanolyan erős? Érettségit is ugyanugy ad?

2012. júl. 28. 11:35
 1/3 anonim válasza:

Ha délután szeretnél iskola mellett táncra járni,akkor az Y2K-t ajánlom.Én már 7 éve ide járok és nagyon szeretem.

Ha pedig rendesen középiskolába szeretnél járni ,ahol tanóra a tánc is, akkor a Művészeti Középiskolába kell menned.Itt érettségit is kapsz.

De egyébként még van több tánciskola(délutáni):T-Dance,2Step,Street Dance,ennyit ismerek.

Remélem tudtam segíteni.

2012. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. aug. 2. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
A Street Dance School az egyik legjobb szerintem - én is itt vagyok. :) Jó közösség, elfogadható ár, jó időpont, jófej a tanár- vagyis tegezzük, szóval.... :)
2013. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!