Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Xantusban a 9. osztályban a...

A Xantusban a 9. osztályban a haladó angolosok milyen könyvből kezdenek tanulni?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék járni, de már majdnem középfokon tudok, és sok kéttannyelvűben elölről kell kezdeni a nyelvtanulást, az meg azért elvesztegetett idő. Úgy hallottam , ott több tudásszinten lehet kezdeni a nyelvet.

2012. júl. 27. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Igaz én anno középhaladó szinten kezdtem, de a haladók is ugyanabból a könyvből csak 1 magasabb szintűből kezdték 9.-ben. Enterprise volt a neve. Mi a 2-est, ők a 3-ast kezdték, ami tényleg haladó szinten van. És volt egy kezdő angolos csoport is, ők értelemszerűen az 1-est kezdték :) szóval igen 3 szinten kezdik az angolos osztályok, és a cél hogy év végére mindenki 1 szinten legyen, hogy 10.-ben már mindenkinek meglegyen a nyelvi alapja, az angolul tanult tantárgyakhoz (töri, föci).
2012. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!