Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek levelezőire, mi a...

Felvesznek levelezőire, mi a feltétele, hogy átvegyenek nappalira?

Figyelt kérdés
Levelezőire megyek munka miatt,viszont ha befejezem egy éven belül a munkát,szeretnék nappalira menni. Ez lehetséges, mi a feltétele? Amúgy Semmelweis Sporttudomány Kar.
2012. júl. 26. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha úgyis levelezőn kezded akkor valamikor év közben befáradsz a tanulmányi osztályra és megkérdezed lehetséges-e, illetve mi a pontos menete. Annál pontosabb információt sehol nem fogsz kapni. Jelen pillanatban évente mások a szabályok a felsőoktatásban, úgyhogy felesleges itt tippelni.
2012. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha tudod, hogy úgyis jövőre akarsz átmenni nappalira. akkor most elkezded levelezőn és februárba újra felvételizel nappalira. levelezőről kiiratkozol, oda meg beiratkozol ha felvettek. meglévő tárgyaidat elfogadtatod és ugyanott folytatod csak már nappalin. ez az egyetlen biztos módszer.

én is próbáltam a mi egyetemünkön, azt mondták csak fizetősre tesznek át, hiába vagyok levelezőn államilag támogatott.

2012. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm! Viszont, ha nincs elég pontom a nappalira,de megvan a megfelelő kreditszámom szerintem célszerűbb átigazolni mint kiíratkozni.....Nem? Én eddig ezt tudtam meg,de majd évközben jobbam utánajárok,tudok honnan kiindulni....
2012. júl. 27. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!