Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire jó a Szegedi Tudomány...

Mennyire jó a Szegedi Tudományegyetem jogi kara?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok, benyomások...

Nagyon erős? Mennyire nehéz bekerülni? Sokat kell tanulni? Általában mennyi a ponthatár? Nagyon sok?


2009. júl. 13. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Csak pontot tudok mondani, tavaly 384 pont volt. Sztem nem túl magas...

De amúgy ez fent van felvi.hu-n is, sőt, tudsz ilyen rangsorokat nézni a hallgatók véleménye alapján. Összehasonlít neked 4 jogi kart például egy csomó szempont alapján:)

2009. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Jogászra volt ennyi, de gondolom arra gondoltál.
2009. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Jelenleg a legerősebb jogi kar az országban és a legnehezebb is.
2009. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

A felvi statisztika szerint a legnehezebb kar az elte, ugyanide a legnehezebb bekerülni. Tavaly csak az eltén volt 400 fölött a ponthatár a jogi karok között.

Nem lehúzni akarom Szegedet, ami azt illeti ezért a válaszért le is fognak pontozni, de Szeged a 2.

2009. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen. Szinte mindenből pesti egyetem az első. Az egész ország ilyen Pestközpontú....hát ez van.

Azért véleményem szerint a szegedi egyetem a vidéki egyetemek közül a legszínvonalasabb, nem hiszem, h a jogi kara sz*r lenne.

2009. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
erős a szegedi jog.van értéke.
2009. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, imádom!!!! Nem könnyű, azt meg kell hagyni, de ha van segged hozzá, egész jó eredményeket el lehetne érni. A ponthatárt gondolom már tudod (am 409 volt most). Arról, h szte v elte, csak annyit mondanék, hogy mindkettő nagyon erős és nagyjából egy szinten van. az eltén a ponthatárt főleg az viszi ennyire fel, hogy Budapesten van. És ezt nem azért mondom, hogy annyira hazabeszéljek,de olyan nevek szerepelnek az előadók között, hogy simán hasra lehet tőle vágódni, ha úgy adódik.
2009. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!