Kevesebb pontszámom?

Figyelt kérdés

sziasztok!


újra érettségiztem, és számolgattam ma a pontjaimat pontszámítóval, tavaly volt 320 pontom, idén leraktam az angol nyelv vizsgát illetve elmentem emelt szintre, nagyjából tudom ,hogy milyen érettségire számítsak, így elkezdtem számolgatni de azt vettem észre ,hogy egy jó 30 ponttal kevesebbet add ki, ez ,hogy lehet? új pontszámítás miatt előfordulhat ,hogy hiába szereztem most + pontokat mégis kevesebb pontot kapjak? nem értem kicsit elkezdtem félni :/


2012. máj. 29. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
én azt mondom h valamit félreszámoltál:D
2012. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 különböző pontszámítóval is megnéztem, mindkettő különböző eredményt adott de mindkettő megegyezik abban ,hogy jóval kevesebb pontom van mint volt. Ha így van akkor elég szomorú leszek :(
2012. máj. 29. 19:22
 3/9 A kérdező kommentje:

kiszámoltam még egyszer egyiknél 82 ponttal kevesebbem van másiknál 42-vel. Most.. vagy ez a program szar.. vagy nem tudom de szerintem nincs értelme ha tavalyinál kevesebb pontot szedtem volna össze nem? vagy csak szerintem lehetetlen?

esetleg ami kijött pont ahhoz kéne hozzáadni +100pontot mert 400+100as? vagy nem tudom de már falat tudnám ütni

2012. máj. 29. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, akkor meg tudod adni a számokat, hogy átnézhessük? De csak ha tényleg nem zavar!
2012. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a felvi.hu -n lévővel számolj! az a halálbiztos. amit ott ad ki, az a hivatalos.
2012. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azzal számoltam.. bár tavaly se adott ki pontos értéket, de nem értem ha idén felvettek egy szakra ahol volt 280 ponthatár, akkor most megszereztem a középfokut meg emelt szint is valószinüleg meglesz, de már oda se vennének fel.. mert 40-80 ponttal kevesebbem van? mi ez már?? nagyon remélem nem így lesz mert pofánbaszom a hoffman rózsát
2012. máj. 29. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:

tavaly óta változott a pontszámítás (nem a duplázós). valószínű emiatt.

(vagy valamit félreütöttél)

2012. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele ,hogy változott a pontszámítás, de jelenlegi 3-4es érettségivel + pontokkal még a legalacsonyabb pontúra se vennének fel.. ami azért igencsak felb@ssza azagyamat
2012. máj. 29. 22:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ahelyett, hogy kalkulátorokkal b.szakodsz, miért nem számolod ki szépen magadtól?

Akkor egy jó eredményt kapnál, nem két olyat, ami vagy jó vagy nem.

Egyébként a nyelvvizsgákért kevesebb pont jár, az emeltért viszont több, viszont ha olyan tárgyból raktál emeltet, ami nem felvételi tárgy, akkor nem mész vele semmire.

2012. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!