Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvettem egy tárgyat...

Ha felvettem egy tárgyat ETR-ben félév elején, de most nem jelentkezem egy vizsgaidőpontra sem, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Jobban járok, ha írok egy karót, vagy el sem megyek?

2012. máj. 25. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk a válaszhoz praktikus lenne tudni legalább az egyetem nevét, ahová jársz.


Másrészt az adott suliban relevánsabb információkat kapsz erről, mint itt a neten.

2012. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy egyetemenként változik a gyakorlat, azt hittem, ez egységes.

Amúgy PTE, és ma már nincs időm berohangálni a TO-ra, gondoltam, megkérdezem, hátha valaki itt csinált már ilyet, és tudja a választ.

2012. máj. 25. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk vannak olyan tárgyak, amikből ha nem írod meg bizonyos szinten a zh-t, akkor nem lehet menni vizsgaidőszakban vizsgázni, és így alapból nem teljesítettnek minősül a tárgy, tehát még csak 1-est sem ér. Ez rosszabb, a korrigált indexet lehúzza. Szóval szerintem az 1-es még mindig jobb, mintha nem teljesítetted volna, de azért inkább kérdezz rá a to-n, lehet nálatok máshogy van, mert én SZTE-s vagyok.
2012. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, akkor megkérdezem a TO-n, és max nekifutok az egyesért...
2012. máj. 26. 02:22
 5/5 polarbeer ***** válasza:

Nálunk ELTE TTK-n úgy van, hogy ha nem jelentkezel egy vizsgaidőpontra sem, akkor a 6 vizsgaalkalmad közül nem fogyott 1 sem. Ez a 6 vizsgaalkalom azt jelenti, hogy mondjuk idén elmentem, karó, elmentem UV-zni, az karó, elmentem 2. UV-zni, az is karó. Eddig már 3.

Elmegyek jövőre, karó, elmegyek UV-zni, karó, elmegyek 2. UV-zni, karó. letelt a 6 vizsgaalkalmad. Kivágnak az egyetemről. (mondjuk ehhez nagyon hülyének kell már lenni valamiből, hogy 6.-jára SE sikerüljön valami).


Továbbá ha nem mész el vizsgázni, akkor az indexedbe nem írnak semmit. semmi = semmi.

Plusz az ösztöndíjad átlaga nem lesz gazdagabb egy 1-essel.


Mindezek ellenére én elmennék inkább, mert HÁTHA mázlista vagyok, és PONT olyat kérdeznek, hogy összekaparok egy kettest! :)


Üdv :)

2012. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!