Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem építészmérnö...

Debreceni Egyetem építészmérnökei, hogy ment a rajzalkalmassági?

Figyelt kérdés

nektek, akiket már felvettek, hogy mentek a feladatok (márha ilyen feladatok voltak, mint idén)?


nem jártam előkészítőre, szóval csak így lesz ami lesz alapon elindultam..

a kompozíciós feladat egész jól sikerült (húzok a rajzolás felé, nem okozott problémát, nem lóg ki a papírról, középen van, elég valósághű, pl tudom hol nem látok rá a tetejére, tónusoztam, szinte kész lett), az emlékezetből rajzolósnál kicsit bepánikoltam mikor meghallottam, hogy 20 percem van és elfelejtettem amit 10 percig néztem (a tetőre nem lehetett a rajzomon rálátni mindenesetre, mert szemmagasságból készült a kép, de csak vonalrajzig jutottam el és még abból se a részletgazdag fajtájáig), a térrekonstrukcióst nem tudom szakértői szemmel értékelni (szerintem szép lett xDD), a vetületesekből a testből-vetületes sikerült, de a vetületből-testes nem.


Így milyenek az esélyeim?


2012. máj. 22. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem sikerült a rajz, viszont én 4 éve rajzolok, és megcsináltam az előkészítőjüket is. Szóval így nekem nem okozott nagy gondot. Neked hogy sikerült? Gondolom már tudod az eredményt :)
2012. jún. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, bocs, hogy ilyen megkésve :D

Sikerült a rajz, bár a ponthatár felett 2 ponttal mentem át :D hátrányt jelentett, hogy nem volt még gyakorlatom az ilyen feladatokban, szerintem a pontok 80%a a kompozícióból volt... :DDD

Így utólag tudom ajánlani mindenkinek az előkészítőket, vagy legalábbis érdemes utánanézni a neten feladatoknak. Rajzkészség meg kreativitás ide-oda, önmagában ennyivel rizikós nekiindulni.

2012. aug. 8. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szeptemberben találkozunk, facebook-on benne vagy már a csoportban?
2012. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!