Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Előző évek tapasztalatai...

Előző évek tapasztalatai alapján max hány pontot emelkedhetnek a határok a tavalyihoz képest?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Előző évekre idén nem lehet apellálni. Most megy ki az összes nulladik évfolyamos, tavaly meg ugye mind bentmaradt, szóval nagyon sokat fog minden emelkedni, ilyen még nem volt eddig!
2009. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
előzőnek: nem értem,elmagyaráznád bővebben? Köszi! :)
2009. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát 5 éve beindult az 5 évfolyamos képzés, hogy lehetett nulladikra menni. És tavaly emiatt nem ballagott csak 3 osztály (a mi sulinkban, és még sok más iskolában is). Így jelentősen kevsebb felvételiző volt, mindenhova könnyű volt bekerülni. De most ezek mindenhonnan kimennek és így sokkal több jelentkező lesz, mint tavaly volt.
2009. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jajj...akkor nem lesz elég az a 30 pont sem,amivel nekem most több van :( :(
2009. jún. 28. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen lesz emelkedés, de nem olyan drasztikus. Kb. 20-40 pont emelkedés várható, de ezt majd a számítógépes algoritmus megoldja
2009. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem 30 elég... bár attól függ, hova jelentkezel. Van ami népszerű most, oda nagyon emelkedik. de lehet h nem népszerű és nem is nagyon emelkedik. nekem 100zal van több mint tavaly :D
2009. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát 100 az simán meglesz,gratulálok :D

ELTE angol szakára jelentkeztem,ez nem tudom,mennyire slágerszak mostanában

2009. jún. 28. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon remélem nem emelkednek nagyon mert nekem csak 14-el van több pontom mint tavaly
2009. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felvi.hu-n meg tudjátok nézni, hogy tavaly ill. idén mennyien jelentkeztek, az előző évek növekedéséből valamennyire lehet spekulálni. Én abban is reménykedem, hogy mivel idén valamivel nehezebb volt az érettségi, talán nem emelkedik annyira. (itt elsősorban a matekra, bioszra gondoltam, azok nehezebbek voltak mint régebben szerintem)
2009. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!