Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szlavisztika oroszra szeretnék...

Szlavisztika oroszra szeretnék jelentkezni, de ez mit is takar pontosan?

Figyelt kérdés

Milyen tantárgyak vannak? Én az ELTE-n szeretnék tanulni, ha valaki esetleg ott tanul, legyen kedves írja le, hogy milyen meg ilyesmi.

Köszi


2009. jún. 27. 18:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
első évben ált. országismeret meg a nyelvet nyomatják (első év végére felső fokon meg kell tanulnod oroszul) a másodiktól jönnek be a tantárgyak mint az orosz irodalom, föci, töri stb. és szakosodhatsz. valamint egy második nyelvet is kell majd tanulnod
2009. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

lesz elég pontod? mert oda nagyon magas pontszám kell, 437 !!!!!!!!!!!!!!!


amúgy nagyon jó az orosz, sok sikert hozzá/ nyelv, irodaloom, föci, töri, művtöri :):)

2009. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hát, remélem lesz elég pontom. Bár nekem még van egy évem, idén voltam 11-es.

Ha valakinek esetleg lenne kedve válaszolgatni - rengeteg kérdésem lenne még - írjon egy priviát üzit!

Köszi^^

2009. jún. 29. 20:59
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

honnan lesz neked 437 pontod?


oroszból emelt szintű 90% os érettségit teszel vagy mi?

2009. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Olyan nehéz lenne 437 pontot összeszedni?

Oroszból csak középszintűt teszek. De valami másból csinálok emeltet. Meg aztán van egy felsőfokúm és lesz egy középfokú nyelvvizsgám.

Remélem azért nem lesz annyira nehéz összeszedni.

2009. júl. 11. 14:23
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
akkor sem lesz 437 pontod, gondold már végig, különben orosz szakra emelt érettségi kell oroszból már bocs
2009. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
orosz szakra orosz emelt? gondolkodj már egy kicsit, akkor koreai szakra koreai emelt kell? ne téveszd össze a szlavisztikát a romanisztikával... jövőre se lesz így, elég lesz töriből/magyarból vagy nyelvből emeltre menni....
2009. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Már bocs, de épp nem kell.

[link]

És sztem akkor sem lehetetlen.

2009. júl. 12. 20:15
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
de honnan a fenéből lesz 437 pontod? számold már ki! kitünő leszel és mindenből 90% fölöttire érettségizel?????????????
2009. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

mert csak így lesz ennyi pontod, különben nem

ilyen ember márpedig nincsen,aki mindenből így tudna teljesíteni!!!!!!!!!

2009. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!