Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Facultas Humán...

Milyen a Facultas Humán Gimnázium? Van aki oda jár/járt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 17:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy jövőre megszűnik a tandíj
2013. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Itt van nyelvi előkészítős osztály?

Milyen a nyelvoktatás?

Hány nyelvet tanultok?

2013. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan már elballagtam, de szerettem a Facut:) Nyelvi előkészítő nincs. Angol, német, francia nyelvek közül lehet választani. A nyelvoktatás sztem egész jó, kb 10-15fős csoportokban zajlik. Külön vannak választva a diákok kezdő, haladó szinten.
2013. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Év közben szeretnénk vidéki nagyvárosból költözni Bp-re. 11.-es gimnazista a gyermekem. Három gimnázium között gondolkodunk. A Pasaréti, a Montessori, az Europa Alapítványi Középiskola és a Facultást most ajánlották. A gyermekem sajátos nevelési igényű. Értelmes, magas intelligenciájú, angol nyelvvizsgával, történelemből-angolból főiskolába készül. A Fakultas Gimn.-ban hogy van az értékelés, az osztályozás, milyen egyik napról a másikra a felkészülés? Nem keresünk erős gimnáziumot, ezért gondolkodtunk ezekben az iskolákban utolsó 1,5 évre. A választ annak köszönöm, akik tényleges tapasztalattal rendelkeznek ezekről az iskolákról. Nagyon köszönöm!
2013. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Utolsó: A MONTESSORITOL MENEKULJ!!!!! A diakok szornyuek, zullottek, undoritoak. A tanarok mindig mergesek es gonoszak!!! A kornyek meg szar.
2013. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A tanárok nagyon jó fejek, de a diákok nagyon suttyók és leszarják az egészet ezért a tanárok is. Nagyon gyenge iskola én semmit nem tanultam az évben és szín ötös vagyok.... egy jobb iskolából jelentkeztem át ide és hát tragikus váltok is. Mindenkit felvesznek és 45en vagyunk egy osztályban. Vannak tanárok akik nem is tanítanak a többinél meg nyitott füzettel lehet dogát írni kb.
2013. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a Facultasba járok két éve, egy másik iskolából jöttem át, de egyáltalán nem bántam meg. Már az is jó, hogy csak fél 9kor kezdődik a suli. A tanárok nagyon jófejek,mindent rendesen elmagyaráznak.Azon vannak hogy mindenki tudjon teljesíteni.Sokkal jobban odafigyelnek ránk mint az előző sulimban.Sok különóra van, az órák is jó hangulatúak.
2013. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!