Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségin 50 százaléktól...

Érettségin 50 százaléktól kettes (? )!

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem jó terv. Támogatom!


2012. máj. 9. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
én is támogatom, inkabb megyek 3 tantargybol mint ötből! (bar 6-bol megyek/mentem osszesen) Amugy tenyleg nem volt benne a rohadt atlaszban semmi segitseg, de azert odairtak h "Használja atlaszát"! :D
2012. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se lenne rossz, hisz 50% nem túl nehéz.


De számomra inkább jobb ötletnek tűnik, hogy 3-ból kelljen csak, de akkor az a 3 olyen legyen, amire szüksége van az embernek az egyetemen is, akkor inkább legyen abból nehezebb. Azért mennek annyian a 20%-os átcsússzanásra, mert se nem érdekli őket a tárgy, se nem kell nekik egyetemre.

2012. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért az 50% nem kevés és vannak, akik megszenvednek vele. Egyáltalán nem támogatom. Nem tudom, mit szólnál, ha nem testhezálló kérdéseket kapnál és nem lenne meg az 50%.
2012. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is támogatom, és azt is, hogy csak háromból kelljen menni!
2012. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Szerintem nyasgem!

Támogasd ezt!


Attól, hogy a ponthatárokat feljebb viszik, az érettséginek nem lesz ugyanúgy értéke. Majd ha színvonalasabb országban élünk, és az oktatási rendszer nem egy rakás sz*r, mint jelenleg, és ha nem hozzá nem értő, idióta a tanárok többsége, akkor nyugodtan emelhetik.

2012. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!